logo

Dále vizte

Úřady OSSZ, ČSSZ

Reklama

Přemýšlíte o nějakém přivýdělku? Zkuste si jednoduše udělat vlastní internetový obchůdek s produktem, který je vám blízký. Bude vás to bavit do konce života, je to lepší než počítačové hry. Budete pak potřebovat návod, jak začít jako OSVČ, ale s tím můžete počkat až než prvně něco prodáte.  

Kontakt

Opravy, náměty

Na janavk@seznam.cz velmi uvítáme opravy chyb, nepřesností, omylů. Za všechny připomínky předem velmi děkujeme. Konkrétní dotazy směřujte přímo na úřady OSSZ, ČSSZ.

Reklama na duchody-duchodci.cz

Reklamní odkaz můžete mít v textu ve vybraném článku, banner můžete mít ve sloupci, pod článkem nebo v textu článku, jen dlouhodobě. Napište na janavk@seznam.cz.

Návštěvnost duchody-duchodci.cz

Statistiky návštěvnosti jednotlivých stránek i celého webu si sami zobrazíte na Statistiky. Budete k tomu potřebovat heslo, o to požádejte na janavk@seznam.cz.

Stránky píše

Portál Jakpodnikat.cz provozuje a stránky píše podnikatelka a účetní poradkyně (v letech 1994 až 2022 také daňová poradkyně) Mgr. Jana Konečná, Glinkova 390/17, 623 00 Brno, IČ: 40971902, DIČ: CZ6262230821.

Autorka se nehlásí jako příslušnice určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu ani jinak nevystupuje jako odbornice v tématech uvedených na webu duchody-duchodci.cz. Tento web provozuje a informace uvádí v dobré víře v jejich pravdivost a aktuálnost, v žádném případě však nemůže vyloučit chyby nebo nepřesnosti, které se na stránkách duchody-duchodci.cz mohou objevit. Veškeré používání informací z webu duchody-duchodci.cz jsou pouze a jen na vlastní zodpovědnost a nebezpečí toho, kdo je používá.

Aktualizováno 9.03.2024   Našli jste chybu?

Reklama

Důchody-důchodci.cz | Kontakt